Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2278
  • produkty:3805
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1081
  • komentarze:22206

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

Sielsko Anielsko Wellness & Spa"Witojcie na Bani!

Połączenie wieloletniej góralskiej tradycji i nowoczesnych rozwiązań nadaje kształt wymarzonemu miejscu na wypoczynek niezależnie od pory roku - witajcie w Hotelu Bania **** Thermal & Ski.

Hotel nie dość, że leży u podnóża stoków narciarskich, to w dodatku jest połączony z kompleksem basenów termalnych, jest ich w sumie aż 14, wewnątrz i na zewnątrz, a oprócz tego wodne place zabaw, zjeżdżalnie i strefa letniego wypoczynku z boiskiem do piłki plażowej. Obraz miejsca pełnego wypoczynku uzupełnia nasze najbardziej magiczne miejsce - Sielsko Anielsko Wellness & Spa. Jednym słowem mamy wszystko, czego potrzebują amatorzy relaksu.

 

Sielsko Anielsko Wellness & Spa

Filozofię Sielsko Anielsko Wellness & Spa kształtują dwa podstawowe elementy: przeznaczenie tego miejsca oraz jego położenie. Przeznaczeniem Sielsko Anielsko Wellness & Spa jest przywrócenie równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Położenie, daje nam olbrzymie możliwości czerpania z bogactwa przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

Zanim jednak rozpoczniesz podróż ku pięknu i spokojowi, możesz przekonać się o dobrodziejstwach kąpieli cieplnych i błogiego wypoczynku w strefie saun. Unoszący się w saunie chlebowej aromat pieczonego chleba pobudzi przemianę materii. Chwila relaksu w saunie jodłowej sprawi, że nie robiąc kroku, wejdziesz w głąb lasu. W kamiennej - parowej poczujesz intensywne odprężenie. W fińskiej przekonasz się, czym jest naturalny błogostan.

Drugą częścią Strefa Anielsko jest strefą SPA, która zadba zarówno o piękno, zdrowie jak i regenerację. Wykonasz tu m.in. zabieg „Geneo”, który jest doskonałym rozwiązaniem, by skóra zyskała zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Dla rozświetlenia, regeneracji i ochrony skóry polecamy „Zabieg pilingujący – jabłkowa rozkosz”. Kolejnym rarytasem będzie masaż ciała stemplami Permanent Contour, który uwolni Twoje mięśnie od napięcia, poprawi nawilżenie i jędrność skóry oraz pobudzi metabolizm. To tylko kilka z niesamowitych zabiegów, które czekają na Was na  Bani!"

  
4 godz. temu