Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2455
 • produkty:3976
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1135
 • komentarze:26726

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
 • Ewelina27
  Ewelina27 11/02/2020 - 20:10
  Szkoda ze takie klinki są w Warszawie ja niestety u sobie nie mam takich cudów. Więc trzeba radzić sobie samemu.
  Odpowiedzi (0)

Klinika Elite


 • Strona internetowa:elite.waw.pl
 • Dane adresowe:
  Warszawa, ul. Złota 61

"Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Klinika Elite to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. U nas klienci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

 

Specjalnie z myślą o Klientach, Elite korzysta z innowacyjnych i najbardziej skutecznych światowych technologii. W naszych dwóch warszawskich salonach znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej. Długoletnie doświadczenie naszych ekspertów jest gwarancją profesjonalizmu i co najważniejsze, zadowolenia naszych klientów. Specjalnie przygotowana kadra w postaci lekarzy, pielęgniarek i kosmetyczek, pomoże dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury a także skutecznie zaradzić mankamentom urody.


Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Tatiana Okupnik, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Sykut doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

 

Elite korzysta z najnowocześniejszych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape. Elite współpracuje z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję. Pielęgniarki i kosmetyczki, które pracują w Elite dbają o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dostęp do urządzeń światowej klasy oraz wiedza ekspercka sprawiają, że pacjenci czują się w salonach Elite bezpiecznie i komfortowo. Obydwa warszawskie gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.


W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach Warszawy, co pozwala na dopasowanie najbardziej atrakcyjnego lokalizacyjnie miejsca. Elite oferuje pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych na twarz oraz całe ciało, jak również zabiegi upiększające." 
4 godz. temu