Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2452
 • produkty:3973
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1135
 • komentarze:26681

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • malinka 15/12/2019 - 17:26
  Taki relaks przyda się przed świętami
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 30/12/2018 - 22:00
  Nie byłam tam nigdy,świetna opcja na wyjazd z rodzinką. Zapamiętam to miejsce
  Odpowiedzi (0)
 • AguteK 27/11/2016 - 11:15
  Chodzę tam na basen i przyznam, jest fantastycznie. To miejsce, z którego wychodzę bardzo zrelaksowana. Po pierwsze nie ma tam typowego zapachu basenowego, a to dlatego, że nie ma chloru, jest za to solanka. Solanka świetnie wpływa na skórę. W 3 jacuzzi stężenie solanki jest na 3 różnych poziomach, w tej z najwyższym stężeniem siedzi się jak w szampanie, tak wszystko musuje ;) Po drugie nie ma tam spendowiska, bywa do kilkunastu osób jednocześnie i część z nich przebywa w jacuzzi lub saunach, można więc spokojnie popływać. No i po 3 widok dookoła: tężnia, park, drzewa. Pełen relaks.
  Odpowiedzi (0)

EVA PARK Life&SPA"W bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej w samym sercu Parku Zdrojowego przepięknej miejscowości Konstancin-Jeziorna, zaledwie 20 km od centrum Warszawy, stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ostoję spokoju. Nasz kameralny kompleks hotelowo-restauracyjny oferuje Państwu komfortowe zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie. Wykorzystując naturalne surowce oraz nowoczesne technologie stworzyliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu fizjoterapii, uzdrawiania balneologiczno-klimatycznego oraz odnowy biologicznej zapewniając wzrost witalności i regenerację ciała i duszy.

 

Strefa Wellness & SPA

Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest strefa wellness z basenem solankowym, kompleksem jaccuzzi i saun oraz nowocześnie wyposażoną Strefą Sportu. Woda solankowa regeneruje i relaksuje skórę nadając jej młody wygląd, wpływając także na urodę. Dzięki polecanym przez naszych fizjoterapeutów ćwiczeniom na platformie Gravityw Strefie Sportu poznają Państwo nowe możliwości spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

 

Strefa Sportu

Dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek proponujemy korzystanie z naszej Strefy Sportu, gdzie króluje platforma Gravity. Jest to urządzenie, które pomaga nie tylko w wzmocnieniu mięśni, ale stanowi niezbędny element w procesie modelowania sylwetki. Platforma Gravity ma na celu odtworzenie naturalnych ruchów wykorzystywanych w życiu codziennym przeciwko grawitacji i angażuje w ten sposób wszystkie grupy mięśniowe umożliwiając wykonanie ponad 200 funkcjonalnych ćwiczeń z możliwością kalibracji stopnia oporu."

  
8 godz. temu