Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2606
  • produkty:4100
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1164
  • komentarze:29962

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

DenticaNova"DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą jej założyciela – dr. Konrada Rylskiego – jest dostarczenie kompleksowej usługi na najwyższym – światowym poziomie, a kompleksowość polega nie tylko na działaniach stomatologicznych, ale obejmuje również medycynę estetyczną oraz stylizację przeprowadzaną przez wysokiej klasy ekspertów.
Przed podjęciem leczenia lekarze wizualizują rezultaty na ekranie, co pozwala na obserwację zmian rysów twarzy na bieżąco, zwłaszcza w przypadku leczenia ortodontycznego, ale także protetycznego czy implantologicznego. By uzyskać harmonię rysów i podkreślić to, co zostało osiągnięte przy „projektowaniu” pięknego uśmiechu, klinika współpracuje m. in. z optometrystą, stylistą fryzur, wizażystą.
Duży nacisk został położony na stworzenie profesjonalnego gabinetu higieny, którego regularne odwiedzanie pozwala na utrzymanie efektów przeprowadzonego leczenia.
Zabiegi odbywają się w sposób pod każdym względem komfortowy, co zapewnia stosowanie precyzyjnej diagnostyki i nowoczesnych rozwiązań medycznych, w tym m. in. tomografii komputerowej, mikroskopu endodontycznego, lasera biostymulacyjnego czy systemu CAD/CAM w protetyce."

www.denticanova.pl


Ocena redakcji BeautyTester:

5/5
Miejsce bardzo profesjonalne, kompleksowe podejście do pacjenta. Tu nie idzie się do dentysty po plombę, ale otrzymuje się pełną diagnostykę uzębienia i kości twarzy. Dzięki działaniom stomatologicznym można nie tylko zostać posiadaczem tzw. holywoodzkiego uśmiechu, ale nawet uzyskać efekt liftingu twarzy. A wszystko to w przemiłej atmosferze,, komfortowych wnętrzach i przede wszystkim dzięki wysokiej klasy specjalistom. Zmieniamy tezę, że wizyt u stomatologa się nie lubi :)

 
2 godz. temu