Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2455
  • produkty:3976
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1135
  • komentarze:26726

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

Beauty Duty"Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to miejsce wyjątkowe, którego ekskluzywne wnętrza kryją najnowocześniejsze technologie medyczne (m.in. laser diodowy Vectus i laser frakcyjny Emerge) służące odnowie naturalnego piękna oraz poprawie wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku.Wizyta w naszej klinice urody to niezapomniana podróż w fascynujący świat pielęgnacji ludzkiego ciała.
Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie w hołdzie temu hasłu powstała nasza klinika urody. Jako eksperci w zakresie estetyki ludzkiego ciała, wierzymy, że piękno tkwi w każdym z nas i rolą naszych ekspertów jest jego pielęgnacja i odnowa.

 

Specjalnością naszego salonu urody są: depilacja laserowa (bikini, twarzy, nóg, pleców itd.), zabiegi wyszczuplające, zabiegi na cellulit, na rozstępy, laserowe usuwanie blizn, znamion oraz przebarwień, a także inne zabiegi kosmetyczne (np. odmładzające, nawilżające i pielęgnacyjne).

 

Podczas każdej wizyty w naszym salonie urody skutecznie dbamy o dobre samopoczucie naszych gości i pełne zadowolenie, które gwarantują spektakularne efekty przeprowadzanych procedur. Naszym klientom zapewniamy niezwykłą atmosferę, najlepsze dostępne na rynku zabiegi kosmetyczne oraz referencyjną jakość obsługi klienta przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Jesteśmy perfekcjonistami, którzy w służbie misji szerzenia piękna angażują wszystkie swe siły dla dobra pacjentów." 
5 godz. temu